İletişim ve Yasal Sorumluluk

AYMED
Almanya Yüksekokulları Mezunlar Derneği
Verein der Hochschulabsolventen Deutschlands

Dernek Sicil No: 34-052-068 Kurulus: 1991

e-posta: aymed[at]aymed.org

http://aymed.org


 

 

 

Yasal Sorumluluk Hakkında

 

Almanya Yüksekokulları Mezunlar Derneği (AYMED) yaptığı titiz ve düzenli kontrollere rağmen bu web sitesi içeriğindeki bilgilerin eksiksiz, doğru ve güncel olmamalarından dolayı herhangi bir sorumluluk ve teminat üstlenmemektedir. Bu aynı zamanda bu sayfada bulunan üçüncü şahısların sunumları ve bu sayfadan doğrudan veya dolaylı yoldan yönlendirilen tüm bağlantılar için de geçerlidir. Bu tür bir bağlantıyla ulaşılabilen bir sayfanın içeriğinden AYMED sorumlu değildir.

Almanya Yüksekokulları Mezunlar Derneği Merkezi İstanbul'da Dernekler Masasına 34-173079 sicil numarasıyla kayıtlıdır.

AYMED tarafından internette yayımlanan çeşitli yazılar ya da makaleler, bunların yayımlanmasında katkıda bulunan yazar veya organizasyonların telif hakkı ile korunmaktadır. Bunları kopyalamak, iletmek ve/veya daha önceden hak sahibinden ve telif hakkına sahip kişiden alınmış yazılı izni olmadan yayınlamak yasalara aykırıdır.

Bilgilerin Korunması Hakkında

AYMED ile elektronik posta veya elektronik posta formu aracılığı ile temasa geçmek isterseniz, daha sonradan sizlerle iletişime geçebilmemiz için bize iletmiş olduğunuz şahsi bilgileriniz (ad, soyad, vb.) elektronik ortamda kaydedilir. Bu bilgiler üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Bu bilgilerin üçüncü şahıslara iletilmesi ancak sizin izniniz, özellikle sizden istenen talebin gerçekleştirilebilmesi amacıyla, ya da kanunen izin verilmiş hallerde gerçekleşebilir. Bu web sitesini kullanmanız ve şahsi bilgilerinizi elektronik posta veya elektronik posta formu ile iletmeniz halinde burada yazılı şartları, şahsi bilgilerinizin kullanımını onaylamış sayılıyorsunuz. Bu onayı her an tekzip edebilir ve şahsi bilgilerinizin silinmesini isteyebilirsiniz.

 

Copyright © 2009 Almanya Yüksekokulları Mezunlar Derneği, İstanbul-Türkiye

Tüm Hakları Saklıdır.

 

2017-2020 Dönemi YK ve DK üyeleri belirilendi (12 Nisan 2017 Çarşamba)

Derneğimizin Bahar Toplantısı Stammtisch 25 Mart 2015 tarihinde Kadıköy'de (22 Mart 2015 Pazar)

Bundesvereinigung Logistik (BVL) İstanbul Şubesi Türkiye'deki faaliyetlerini artırıyor (31 Ekim 2012 Çarşamba)

Tüm Duyurular

13 Nisan 2017 günü Prof. Dr. André Kaiser ile akşam yemeğinde üyelerimiz bir araya geldiler (14 Nisan 2017 Cuma)

AYMED Stammtisch Bahar'16 toplantısı 16 Nisan'da yapılacak (30 Mart 2016 Çarşamba)

25 Mart 2015 tarihinde Kadıköy Stammtisch toplantımızda Dr. Yavuz Dizdar konuğumuz oldu (28 Mart 2015 Cumartesi)

Tüm Etkinlikler

 
Anasayfa | Kurumsal | Üyelik | İşbirlikleri | Haberler | Etkinlikler | Çalışma Grupları | Projeler | Basın | İletişim | Site Haritası
Bu site içinde yer alan içerik AYMED tarafından hazırlanmıştır. Gerekli kontroller yapılmasına karşın dış bağlantıların içeriklerinden AYMED hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Her hakkı saklıdır. 2006-2019 © AYMED