İletişim ve Yasal Sorumluluk

AYMED
Almanya Yüksekokulları Mezunlar Derneği
Verein der Hochschulabsolventen Deutschlands

Dernek Sicil No: 34-052-068 Kurulus: 1991

e-posta: aymed[at]aymed.org

http://aymed.org


 

 

 

Yasal Sorumluluk Hakkında

 

Almanya Yüksekokulları Mezunlar Derneği (AYMED) yaptığı titiz ve düzenli kontrollere rağmen bu web sitesi içeriğindeki bilgilerin eksiksiz, doğru ve güncel olmamalarından dolayı herhangi bir sorumluluk ve teminat üstlenmemektedir. Bu aynı zamanda bu sayfada bulunan üçüncü şahısların sunumları ve bu sayfadan doğrudan veya dolaylı yoldan yönlendirilen tüm bağlantılar için de geçerlidir. Bu tür bir bağlantıyla ulaşılabilen bir sayfanın içeriğinden AYMED sorumlu değildir.

Almanya Yüksekokulları Mezunlar Derneği Merkezi İstanbul'da Dernekler Masasına 34-173079 sicil numarasıyla kayıtlıdır.

AYMED tarafından internette yayımlanan çeşitli yazılar ya da makaleler, bunların yayımlanmasında katkıda bulunan yazar veya organizasyonların telif hakkı ile korunmaktadır. Bunları kopyalamak, iletmek ve/veya daha önceden hak sahibinden ve telif hakkına sahip kişiden alınmış yazılı izni olmadan yayınlamak yasalara aykırıdır.

Bilgilerin Korunması Hakkında

AYMED ile elektronik posta veya elektronik posta formu aracılığı ile temasa geçmek isterseniz, daha sonradan sizlerle iletişime geçebilmemiz için bize iletmiş olduğunuz şahsi bilgileriniz (ad, soyad, vb.) elektronik ortamda kaydedilir. Bu bilgiler üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Bu bilgilerin üçüncü şahıslara iletilmesi ancak sizin izniniz, özellikle sizden istenen talebin gerçekleştirilebilmesi amacıyla, ya da kanunen izin verilmiş hallerde gerçekleşebilir. Bu web sitesini kullanmanız ve şahsi bilgilerinizi elektronik posta veya elektronik posta formu ile iletmeniz halinde burada yazılı şartları, şahsi bilgilerinizin kullanımını onaylamış sayılıyorsunuz. Bu onayı her an tekzip edebilir ve şahsi bilgilerinizin silinmesini isteyebilirsiniz.

 

Copyright © 2009 Almanya Yüksekokulları Mezunlar Derneği, İstanbul-Türkiye

Tüm Hakları Saklıdır.

 

Sosyal medya hesaplarımız güncelleniyor (9 Aralık 2020 Çarşamba)

19. Olağan GK toplantısı 26 Haziran 2020 günü online meeting şeklinde yapılacak (29 Haziran 2020 Pazartesi)

Nisan ayında yapılması planlan GK toplantısı ertelendi (4 Mayıs 2020 Pazartesi)

Tüm Duyurular

FMEA Standartları, Endüstriyel Uygulamalar ve Yeni FMEA Yaklaşımı webinarı 28 Mart 20201 Pazar günü gerçekleşti (28 Mart 2021 Pazar)

Yeni nesil sensörler, büyük veri, arttırılmış gerçeklik, eklemeli imalat, sürücüsüz araçlar, dijital ikiz, cobot ve dronlar "yok edici inovasyonun" enstrumanları olarak lojistik sektörüne yenilikler ve yok oluşlar getirecek (15 Şubat 2021 Pazartesi)

“Dijital dönüşüm nedir?” sorusunun yanıtını arayacağız. Dijital dönüşümün temelleri, Endüstri 4.0, endüstri devriminin tarihçesi ..... (4 Şubat 2021 Perşembe)

Tüm Etkinlikler

 
Anasayfa | Kurumsal | Üyelik | İşbirlikleri | Haberler | Etkinlikler | Çalışma Grupları | Projeler | Basın | İletişim | Site Haritası
Bu site içinde yer alan içerik AYMED tarafından hazırlanmıştır. Gerekli kontroller yapılmasına karşın dış bağlantıların içeriklerinden AYMED hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Her hakkı saklıdır. 2006-2021 © AYMED