Haberler

Baden-Württemberg ve AYMED işbirliği IEFT 2011 Fuarında

(1 Kasım 2011 Salı)

Bu yıl Ekim ayında İstanbul ve Ankara'da yapılan IEFT fuarına katılan Baden-Württemberg International standında AYMED destek verdi.

IEFT 2011 YURT DIŞI EĞİTİM FUARI etkinlikleri 8-9 Ekim tarihlerinde İstanbul Hilton Fuar Merkezinde ve 16 Ekim tarihinde Ankara Shareton Otelde yapıldı Fuarda yer alan Baden Württemberg standında AYMED olarak destek verdik ve ziyaretçilere, öğrencilere bilgi verilerek değişik konulardaki soruları yanıtlandı.

8-9 Ekim 2011, IEFT 2011 Fuarı , İstanbul Hilton Expo. Center
Baden Württemberg standında AYMED üyelerimiz desteğinde öğrencilere eğitim, burslar, yurt ve barınma, yarı zamanlı çalışma, staj olanaklarıo, dil kursları vb konularda bilgi verildi.

16 Ekim 2011, Ankara Shareton Hotel'de yapılan fuarda “Studying in Baden Württemberg” standında BW deki yüksek okullar ve Freiburg Üniversitesi AYMED tarafından katılımcılara tanıtıldı. Özel seminer odasında yaklaşık elli dinleyiciye Almanya’da yüksek öğrenim, burs olnakları vb konularda bilgi verildi..

IEFT hakkında:

Kurulduğu ilk günden bu yana IEFT; yarattığı enerji ile Türkiye’de yapılmakta olan en iyi yurtdışı eğitim organizasyonu olma özelliğini kazanmıştır. Bu haklı unvana, organizasyonlarında ulaştığı ziyaretçi ve katılımcı sayısı ve kalitesi ile IEFT felsefesinde ilk sırayı alan profesyonellik ve özel ilgi düsturlarıyla ulaşmıştır.

Her yıl 50.000’in üzerinde öğrenci, Türkiye’den eğitim almak üzere yurtdışına gitmektedir. IEFT fuarları bu anlamda önemli bir boşluğu doldurmakla beraber; öğrenci adayları ve onların aileleri ile dünyanın bir çok ülkesinden kurumunu bir araya getirerek yeri doldurulamaz bir hizmete imza atmaktadır.

<< Geri Dön

Sosyal medya hesaplarımız güncelleniyor (9 Aralık 2020 Çarşamba)

19. Olağan GK toplantısı 26 Haziran 2020 günü online meeting şeklinde yapılacak (29 Haziran 2020 Pazartesi)

Nisan ayında yapılması planlan GK toplantısı ertelendi (4 Mayıs 2020 Pazartesi)

Tüm Duyurular

FMEA Standartları, Endüstriyel Uygulamalar ve Yeni FMEA Yaklaşımı webinarı 28 Mart 20201 Pazar günü gerçekleşti (28 Mart 2021 Pazar)

Yeni nesil sensörler, büyük veri, arttırılmış gerçeklik, eklemeli imalat, sürücüsüz araçlar, dijital ikiz, cobot ve dronlar "yok edici inovasyonun" enstrumanları olarak lojistik sektörüne yenilikler ve yok oluşlar getirecek (15 Şubat 2021 Pazartesi)

“Dijital dönüşüm nedir?” sorusunun yanıtını arayacağız. Dijital dönüşümün temelleri, Endüstri 4.0, endüstri devriminin tarihçesi ..... (4 Şubat 2021 Perşembe)

Tüm Etkinlikler

 
Anasayfa | Kurumsal | Üyelik | İşbirlikleri | Haberler | Etkinlikler | Çalışma Grupları | Projeler | Basın | İletişim | Site Haritası
Bu site içinde yer alan içerik AYMED tarafından hazırlanmıştır. Gerekli kontroller yapılmasına karşın dış bağlantıların içeriklerinden AYMED hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Her hakkı saklıdır. 2006-2021 © AYMED