Haberler

AYMED ile SES İşbirliği

(10 Nisan 2012 Salı)

Senior Experten Service (SES) ile AYMED Türk Sanayicilerine ve kuruluşlarına yönelik Alman Kıdemli Uzmanlar tarafından sunulan gönüllü destek programlarını tanıtıyor.

Dernek başkanımız Altay Onur'un  Almanya Merkezli SES Senior Experten Service hizmetlerini tanımak ve bu hizmetleri Türkiye'ye tanıtmak amacıyla Mart ayında Bonn'da katıldığı çalıştay sonrasında Türkiye'deki birçok kamu kurumu, ticaret ve sanayi odaları, OSB'ler, resmi kurumlara yönelik tanıtım toplantılarına başlandı.

Alman Hükümeti desteğinde verilen ve gönüllük esasına dayanan bu hizmetlerinin Türkiye'de yaygınlaştırılması amacıyle Alman Ticaret ve Sanayi Odası, Konsolosluk, İTO, TOBB, Bursa TSO, TÜBİTAK, Üniversiteler, Meslek Okulları ve sivil toplum örgütleri vb kuruluşlara bir dizi tanıtrım etkinliği organize edilerek  SES hizmetlerinden yararlanma konusunda bilgi verilmeye başlandı.

SES'in Türkiye Yetkili Temsilciliği NETA Kurumsal Hizmetler Ltd. Şti. tarafından özellikle KOBİ'lere bu tür hizmetlerin tanıtılması ve projeler oluşturularak Alman kıdemli uzmanlarla çalışılması ve bu tür işbirliklerinin yaygınlaştırılması hedefleniyor. AYMED üyelerinin de değişik uzmanlık alanlarında ihtiyaç duyulan konularda "Made in Germany" know-how'ını çevrelerine duyurmakta etkin rol almaları, böylece Türk-Alman ilişkileri kapsamında özellikle mesleki hizmetlerin geliştirilmesi yönünde işbirliği içinde gerçekleştirllmesinin iki ülke arasındaki ilişkilerde önenli bir rol oynayacağı vurgulanıyor..

Detaylı bilgi için:

http://www.ses-bonn.de/  

www.neta-egitim.com    

 

<< Geri Dön

Sosyal medya hesaplarımız güncelleniyor (9 Aralık 2020 Çarşamba)

19. Olağan GK toplantısı 26 Haziran 2020 günü online meeting şeklinde yapılacak (29 Haziran 2020 Pazartesi)

Nisan ayında yapılması planlan GK toplantısı ertelendi (4 Mayıs 2020 Pazartesi)

Tüm Duyurular

FMEA Standartları, Endüstriyel Uygulamalar ve Yeni FMEA Yaklaşımı webinarı 28 Mart 20201 Pazar günü gerçekleşti (28 Mart 2021 Pazar)

Yeni nesil sensörler, büyük veri, arttırılmış gerçeklik, eklemeli imalat, sürücüsüz araçlar, dijital ikiz, cobot ve dronlar "yok edici inovasyonun" enstrumanları olarak lojistik sektörüne yenilikler ve yok oluşlar getirecek (15 Şubat 2021 Pazartesi)

“Dijital dönüşüm nedir?” sorusunun yanıtını arayacağız. Dijital dönüşümün temelleri, Endüstri 4.0, endüstri devriminin tarihçesi ..... (4 Şubat 2021 Perşembe)

Tüm Etkinlikler

 
Anasayfa | Kurumsal | Üyelik | İşbirlikleri | Haberler | Etkinlikler | Çalışma Grupları | Projeler | Basın | İletişim | Site Haritası
Bu site içinde yer alan içerik AYMED tarafından hazırlanmıştır. Gerekli kontroller yapılmasına karşın dış bağlantıların içeriklerinden AYMED hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Her hakkı saklıdır. 2006-2021 © AYMED