Haberler

Bengütürk-TV Bilim ve Teknoloji Programına dernek başkanımız Altay Onur konuk oldu

(29 Nisan 2013 Pazartesi)

BENGÜTÜRK TV'nin 2013 yılının ilk Bilim ve Teknoloji Programına dernek başkanımız Altay Onur konuk olarak katıldı.

Bengütürk TV tarafından her hafta yayımlanan ve Nefise Seda Yanık tarafından sunulan Bilim ve Teknoloji Parkı  programının 2013 yılının ilk konuğu AYMED YK Başakanı Altay Onur oldu. Değişik konuların ele alındığı "Bilim ve Teknoloji" programının 9 Ocak 2013 tarihli konuk konuşmacısı AYMED dernek başkanı Onur, KOBİ  tanımı, KOBİ'lere sağlanan destekler, Almanya tarafından sunulan gönüllü SES hizmetleri ve AYMED etkinlikleri hakkında bilgi verdi.

Türkiye'de özellikle Alman emekli SES uzmanların son yıllarda bir çok projede görev aldığını ve tamamen gönüllülük esasına göre çalıştıklarını, son bir yılda 20'den fazla proje gerçekleştiğini belirten Altay Onur amaçlarının KOBİ'ler başta olmak üzere, OSB'ler, Ticaret Odaları, Sanayi Odaları, İşverenler birlikleri vb kurum ve kuruluşlara bunun tanıtımını yaptıklarını,  ayrıca Almanca, İngilizce ve Türkçe olarak internet üzerinden de başvuru yapılacağını belirtti. 

SES'den destek almak isteyen özel ya da resmi kuruluşlar www.sestr.org.tr adresinden başvurularını yapabiliyorlar.

Yayının kısa özeti için:YouTube Bengütürk TV 

<< Geri Dön

Sosyal medya hesaplarımız güncelleniyor (9 Aralık 2020 Çarşamba)

19. Olağan GK toplantısı 26 Haziran 2020 günü online meeting şeklinde yapılacak (29 Haziran 2020 Pazartesi)

Nisan ayında yapılması planlan GK toplantısı ertelendi (4 Mayıs 2020 Pazartesi)

Tüm Duyurular

FMEA Standartları, Endüstriyel Uygulamalar ve Yeni FMEA Yaklaşımı webinarı 28 Mart 20201 Pazar günü gerçekleşti (28 Mart 2021 Pazar)

Yeni nesil sensörler, büyük veri, arttırılmış gerçeklik, eklemeli imalat, sürücüsüz araçlar, dijital ikiz, cobot ve dronlar "yok edici inovasyonun" enstrumanları olarak lojistik sektörüne yenilikler ve yok oluşlar getirecek (15 Şubat 2021 Pazartesi)

“Dijital dönüşüm nedir?” sorusunun yanıtını arayacağız. Dijital dönüşümün temelleri, Endüstri 4.0, endüstri devriminin tarihçesi ..... (4 Şubat 2021 Perşembe)

Tüm Etkinlikler

 
Anasayfa | Kurumsal | Üyelik | İşbirlikleri | Haberler | Etkinlikler | Çalışma Grupları | Projeler | Basın | İletişim | Site Haritası
Bu site içinde yer alan içerik AYMED tarafından hazırlanmıştır. Gerekli kontroller yapılmasına karşın dış bağlantıların içeriklerinden AYMED hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Her hakkı saklıdır. 2006-2021 © AYMED