Haberler

BAU'da Lojistik etkinliği

(13 Ekim 2014 Pazartesi)

25 Mart 2014 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'nde

 Partnerlerimizden Alman Lojistik Konfederasyonu (BVL) İstanbul Ofisi 2014 yılının ilk etkinliğini Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Mühendislik Fakültesi Endüstri Müh. Bölümü ile birlikte gerçekleşti.

 

BAU Mühendislik Fak./Endüstri Bölümü öğretim üyesi değerli hocamız Prof. Dr. M. Oktay ALNIAK desteğinde ve moderatörlüğünde; 25 Mart 2014 Salı günü saat 19:00 – 21:00 arasında yapılan "Lojistik ve İleri Teknolojiler” seminerinin ilk etabındaki aşağıdaki konuşmacılar ve konuları ele alındı;

 

·      “Tedarik Zincirinde Performans Ölçme: SCOR Model”

Altay Onur, Danışman, AYMED YKB, BVL Chapter-İstanbul


        "Inbound Lojistik süreçlerinde IT destekli risk koruma  ve bir uygulama örneği“,

Dr. Şevket Akınlar, Innovation Center Direktörü, IT KAP, Volkswagen AG, Wolfsburg/Almanya


      "Japonya'da Lojistik ve kültürel boyutları”

Prof. Dr. Hasret Çomak, KOCAELİ Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fak./Uluslararası İlişkiler

·    


Bahçeşehir Üniversitesi (BAU), Beşiktaş Kampüsü, Mühendislik Fakültesi, D-Blok, Salon:504 Çırağan Caddesi, Osmanpaşa Mektebi Sokak No: 4 - 6 Beşiktaş Kampüsünde yepılan seminere çok sayıda akademisyen, sektör temsilcisi, ve öğrenciler katıldı.

 


<< Geri Dön

Sosyal medya hesaplarımız güncelleniyor (9 Aralık 2020 Çarşamba)

19. Olağan GK toplantısı 26 Haziran 2020 günü online meeting şeklinde yapılacak (29 Haziran 2020 Pazartesi)

Nisan ayında yapılması planlan GK toplantısı ertelendi (4 Mayıs 2020 Pazartesi)

Tüm Duyurular

FMEA Standartları, Endüstriyel Uygulamalar ve Yeni FMEA Yaklaşımı webinarı 28 Mart 20201 Pazar günü gerçekleşti (28 Mart 2021 Pazar)

Yeni nesil sensörler, büyük veri, arttırılmış gerçeklik, eklemeli imalat, sürücüsüz araçlar, dijital ikiz, cobot ve dronlar "yok edici inovasyonun" enstrumanları olarak lojistik sektörüne yenilikler ve yok oluşlar getirecek (15 Şubat 2021 Pazartesi)

“Dijital dönüşüm nedir?” sorusunun yanıtını arayacağız. Dijital dönüşümün temelleri, Endüstri 4.0, endüstri devriminin tarihçesi ..... (4 Şubat 2021 Perşembe)

Tüm Etkinlikler

 
Anasayfa | Kurumsal | Üyelik | İşbirlikleri | Haberler | Etkinlikler | Çalışma Grupları | Projeler | Basın | İletişim | Site Haritası
Bu site içinde yer alan içerik AYMED tarafından hazırlanmıştır. Gerekli kontroller yapılmasına karşın dış bağlantıların içeriklerinden AYMED hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Her hakkı saklıdır. 2006-2021 © AYMED