Etkinlikler

Almanya-Delegasyon Gezisi Rüzgar ve Biyoenerji


12 - 16 Kasım 2012, Baden-Württemberg Eyaleti’ne Düzenlenecek “Rüzgar ve Biyoenerji” Konulu Türk İş Adamları Bilgilendirme Gezisi

12 - 16 Kasım 2012, Baden-Württemberg Eyaleti’ne Düzenlenecek  “Rüzgar ve Biyoenerji” Konulu Türk İş Adamları Bilgilendirme Gezisi

Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası (AHK), Almanya’nın Baden-Württemberg Eyaleti’ne “Rüzgar ve Biyoenerji” konulu bir iş gezisi organize edecektir. Türk iş adamlarınayönelik bu iş seyahati, AHK Türkiye ve Baden-Württemberg International tarafından düzenlenmektedir.

Bu etkinlik, Türk girişimcilere uzmanların yapacağı sunumlar ile Almanya pazarı hakkında bilgi edinme, sektör firmalarını ziyaret etme, ilgili kurumları, biyoenerji köyünü ve rüzgar santrallerini ziyaret etme, buralarda yetkililer ile fikir alış-verişinde bulunma ve know-how edinme imkanları sunacaktır. Program kapsamında ayrıca GlobalConnect forumuna katılma ve iş bağlantıları kurma fırsatı da sunulacaktır.

6 gün (5 gece) sürecek olan bu program (yemek, transfer, tercüman) uçak bileti, konaklama, bazı yemek masrafları ve vize ücretleri dışında katılımcılara ücretsizsunulmaktadır.

Seyahat süresince Türk iş adamları heyetine tercümanlık hizmeti sunulacaktır.

başvuru formunu 19 Ekim Pazartesi gününe kadar doldurup  Ünal Eren dikkatine+90 – (0) 232 422 12 75 no’lu faksa veya  unal.eren(at)dtr-ihk.de e-posta adresine gönderilmesini rica ederiz.

Katılımcı kontenjanımız 15 kişi ile sınırlandırılmıştırHer firmadan yalnızca bir yetkili iş gezisine katılabilmektedir. Katılımlarda başvuru tarihine göre öncelik tanınacaktır.

Şirket profiliniz incelendikten sonra tarafınıza katılımınıza dair teyit yazısı gönderilecektir.

Konu ile ilgili sorularınız olduğu taktirde Alman – Türk Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Ünal Eren ile irtibat kurabilirsiniz. (Tel: +90 232 422 12 65)

Baden-Württemberg’li  firmalar ile  rüzgar ve biyoenerji alanında iş bağlantıları kurma ve somut enerji projelerini başlatma fırsatı amaçlayan bu iş gezisinde sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.


Son Guncelleme : 31 Ekim 2012 Çarşamba

<< Geri Dön

Üyelikler ve Genel Konular (6 Haziran 2021 Pazar)

Sosyal medya hesaplarımız güncelleniyor (9 Aralık 2020 Çarşamba)

19. Olağan GK toplantısı 26 Haziran 2020 günü online meeting şeklinde yapılacak (29 Haziran 2020 Pazartesi)

Tüm Duyurular

FMEA Standartları, Endüstriyel Uygulamalar ve Yeni FMEA Yaklaşımı webinarı 28 Mart 20201 Pazar günü gerçekleşti (28 Mart 2021 Pazar)

Yeni nesil sensörler, büyük veri, arttırılmış gerçeklik, eklemeli imalat, sürücüsüz araçlar, dijital ikiz, cobot ve dronlar "yok edici inovasyonun" enstrumanları olarak lojistik sektörüne yenilikler ve yok oluşlar getirecek (15 Şubat 2021 Pazartesi)

“Dijital dönüşüm nedir?” sorusunun yanıtını arayacağız. Dijital dönüşümün temelleri, Endüstri 4.0, endüstri devriminin tarihçesi ..... (4 Şubat 2021 Perşembe)

Tüm Etkinlikler

 
Anasayfa | Kurumsal | Üyelik | İşbirlikleri | Haberler | Etkinlikler | Çalışma Grupları | Projeler | Basın | İletişim | Site Haritası
Bu site içinde yer alan içerik AYMED tarafından hazırlanmıştır. Gerekli kontroller yapılmasına karşın dış bağlantıların içeriklerinden AYMED hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Her hakkı saklıdır. 2006-2021 © AYMED