Etkinlikler

30. Uluslararası Tedarik Zinciri Kogresi, Berlin 23-26 Ekim 2013


Bu yıl 30. Jubilesi yapılacak Alman Lojistik Kongresi (DLK), BVL Chapter Istanbul organizasyonunda Berlin'deki kongrenin yanı sıra Hamburg kentine de gezi düzenliyor.

30. Uluslararası Tedarik Zinciri Konferansı-Berlin ve Hamburg Liman Kenti Gezisi

İlham kaynakları, fikirler, yenilikler Uluslararası Lojistik ve Tedarik Zinciri Konferansı Avrupa’daki en önemli ve her yıl düzenli olarak gerçekleşen lojistik etkinliğidir. Konferans, uluslararası yöneticilerin ortak buluşma noktası niteliğindedir.

Buna bağlı olarak gerek bilgi paylaşımından yararlanmak, gerekse iletişim odaklı görüşmeler gerçekleştirebilmek için gitgide daha fazla uluslararası ziyaretçi etkinliğe katılmaktadır. Bu yıl gerçekleşecek konferansa 43 ülkeden 3300 katılımcı beklenmektedir. Bunlardan %60’ını Lojistik sektöründeki üst düzey yöneticiler oluşturmaktadır.

Uluslararası Tedarik Zinciri Konferansı’nın temel amacı, lojistik uzmanlarının lojistik hakkında olan bilgi birikimlerini kamuyla paylaşmaktır. Başlangıcından bu yana, Uluslararası Tedarik Zinciri Konferansı, iş bağlantıları kurmak ve iş fırsatları yaratmak amacıyla platformlar kurulması için önemli bir rol oynamıştır.

Almanya’da düzenlenen bu konferanstan başka hiçbir etkinlikte “lojistik pazarı” bu kadar paydaşı bir araya getirmemektedir. 1985 yılından beri düzenlenen bu etkinlik kapsamında yer alan ticaret fuarında 200’den fazla kurum standı yer almaktadır. Ayrıca konferans; işletme gezileri, sergiler, workshoplar ve özel oturumlarda görüşme ve işbirliği ortamı sağlamakta, etkinliği zenginleştirmektedir.

Konferans ve Gezi Programına katılım ve bilgi için:

NETA Kurumsal Hizmetler Tic. Ltd. Şti.

Soğanlık Yeni Mah. Mimar Sinan Cad. No:12/2 - 34880 Kartal - İstanbul

T: 0216 671 09 60 F: 0216 671 10 61

www.netaegitim.com.tr e-posta : bilgi@neta-egitim.com


Son Guncelleme : 30 Ağustos 2013 Cuma

<< Geri Dön

Üyelikler ve Genel Konular (6 Haziran 2021 Pazar)

Sosyal medya hesaplarımız güncelleniyor (9 Aralık 2020 Çarşamba)

19. Olağan GK toplantısı 26 Haziran 2020 günü online meeting şeklinde yapılacak (29 Haziran 2020 Pazartesi)

Tüm Duyurular

FMEA Standartları, Endüstriyel Uygulamalar ve Yeni FMEA Yaklaşımı webinarı 28 Mart 20201 Pazar günü gerçekleşti (28 Mart 2021 Pazar)

Yeni nesil sensörler, büyük veri, arttırılmış gerçeklik, eklemeli imalat, sürücüsüz araçlar, dijital ikiz, cobot ve dronlar "yok edici inovasyonun" enstrumanları olarak lojistik sektörüne yenilikler ve yok oluşlar getirecek (15 Şubat 2021 Pazartesi)

“Dijital dönüşüm nedir?” sorusunun yanıtını arayacağız. Dijital dönüşümün temelleri, Endüstri 4.0, endüstri devriminin tarihçesi ..... (4 Şubat 2021 Perşembe)

Tüm Etkinlikler

 
Anasayfa | Kurumsal | Üyelik | İşbirlikleri | Haberler | Etkinlikler | Çalışma Grupları | Projeler | Basın | İletişim | Site Haritası
Bu site içinde yer alan içerik AYMED tarafından hazırlanmıştır. Gerekli kontroller yapılmasına karşın dış bağlantıların içeriklerinden AYMED hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Her hakkı saklıdır. 2006-2021 © AYMED