Duyurular

“Rüzgar ve Biyoenerji” konulu Almanya gezisi

12 - 16 Kasım 2012, Baden-Württemberg Eyaleti’ne Düzenlenecek “Rüzgar ve Biyoenerji” Konulu Türk İş Adamları Bilgilendirme Gezisi

AHK-İzmir ve BW-International tarafından Almanya’ya düzenlenecek RÜZGAR ve BİYOENERJİiş gezisiyle ilgili duyuru ve başvuru formunu ekte gönderiyorum.

Katılımcıların bazı masrafları komite tarafından karşılanmaktadır. 

Geziyle ilgil detaylar aşağıdadır;

Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası (AHK), Almanya’nın Baden-Württemberg Eyaleti’ne “Rüzgar ve Biyoenerji” konulu bir iş gezisi organize edecektir. Konu ile ilgili kişilere yönelik bu iş seyahati, AHK Türkiye ve Baden-Württemberg International tarafından düzenlenmektedir.

Bu etkinlik, Türk girişimcilere uzmanların yapacağı sunumlar ile Almanya pazarı hakkında bilgi edinme, sektör firmalarını ziyaret etme, ilgili kurumları, biyoenerji köyünü ve rüzgar santrallerini ziyaret etme, buralarda yetkililer ile fikir alış-verişinde bulunma ve know-how edinme imkanları sunacaktır. Program kapsamında ayrıca GlobalConnect forumuna katılma ve iş bağlantıları kurma fırsatı da sunulacaktır.

6 gün (5 gece) sürecek olan bu program (yemek, transfer, tercüman) uçak bileti, konaklama, bazı yemek masrafları ve vize ücretleri dışında katılımcılara ücretsiz sunulmaktadır.

Seyahat süresince Türk iş adamları heyetine tercümanlık hizmeti sunulacaktır.

Linkteki başvuru formunu doldurup  Ünal Eren dikkatine +90 – (0) 232 422 12 75 no’lu faksa veya  unal.eren@dtr-ihk.de e-posta adresine gönderilmesini rica ederiz.

Katılımcı kontenjanımız 15 kişi ile sınırlandırılmıştırKatılımlarda başvuru tarihine göre öncelik tanınacaktır.

Şirket profiliniz incelendikten sonra tarafınıza katılımınıza dair teyit yazısı gönderilecektir.

Konu ile ilgili sorularınız olduğu taktirde Alman – Türk Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Ünal Eren ile irtibat kurabilirsiniz. (Tel: +90 232 422 12 65)

Baden-Württemberg’li  firmalar ile  rüzgar ve biyoenerji alanında iş bağlantıları kurma ve somut enerji projelerini başlatma fırsatı amaçlayan bu iş gezisinde sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

 

 

Son Guncelleme : 31 Ekim 2012 Çarşamba

<< Geri Dön

Nisan ayında yapılması planlan GK toplantısı ertelendi (4 Mayıs 2020 Pazartesi)

AYMED GK Toplantısı 4 Nisan 2020 tarihinde yapılacak (15 Mart 2020 Pazar)

2017-2020 Dönemi YK ve DK üyeleri belirilendi (12 Nisan 2017 Çarşamba)

Tüm Duyurular

13 Nisan 2017 günü Prof. Dr. André Kaiser ile akşam yemeğinde üyelerimiz bir araya geldiler (21 Mayıs 2020 Perşembe)

AYMED Stammtisch Bahar'16 toplantısı 16 Nisan'da yapılacak (30 Mart 2016 Çarşamba)

25 Mart 2015 tarihinde Kadıköy Stammtisch toplantımızda Dr. Yavuz Dizdar konuğumuz oldu (28 Mart 2015 Cumartesi)

Tüm Etkinlikler

 
Anasayfa | Kurumsal | Üyelik | İşbirlikleri | Haberler | Etkinlikler | Çalışma Grupları | Projeler | Basın | İletişim | Site Haritası
Bu site içinde yer alan içerik AYMED tarafından hazırlanmıştır. Gerekli kontroller yapılmasına karşın dış bağlantıların içeriklerinden AYMED hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Her hakkı saklıdır. 2006-2020 © AYMED